Присоединяйтесь к нам —

+38(044) 207 50 00

Hyundai Kids долучився до проекту «Місто професій»

2 Ноября 2015

У дні шкільних канікул, а саме 31 жовтня 2015 року з 12.00 до 16.00 в парковій зоні ім. Т.Г Шевченка міста Києва Hyundai Kids взяв учать у фіналі Всеукраїнського національного дитячого соціального профорієнтаційного проекту «Місто професій».

Під час заходу представники різних організацій надали  можливість дітлахам спробувати себе в ролі працівників різних спеціальностей в імпровізованому «Містечку».

«Богдан Авто» створив свою власну локацію, де фахівці дилерського центру Hyundai із задоволенням та професіоналізмом навчали дітей всім тонкощам професії автомеханіка та менеджера з продажу автомобілів Hyundai, а також презентували подарунки від клубу Hyundai Kids.

20151031 123541

Розпочався проект у травні 2015 року на ВДНГ у місті Києві та пройшов у 25 містах України, який завершився 31 жовтня у столиці.

Відмітимо, що за попередніми оцінками більше 70 тис. дітей стали учасниками цього проекту.

Мета заходу полягала в тому, щоб надати можливість кожній дитині відчути себе дорослими, отримати максимальне уявлення про різні  професії. Профорієнтаційна спрямованість заходу у формі гри надає можливість отримати максимальний ефект задля розуміння дітьми значущості тієї чи іншої професії.

Влаштуватись на роботу, спробувати себе на різних майданчиках, отримати умовну заробітну плату та витратити її на солодощі та подарунки на території "Міста Професій", мали змогу скористатися усі бажаючі. Представники різних галузей  доводили, що саме їхня професія може бути не тільки цікавою, а й корисною.

Проведення акції «Місто професій» є дуже важливим, адже це, окрім позитивних емоцій, дає можливість дітям у цікавій формі ознайомитися з будь-якою професією  та спробувати свої можливості.

Всім, хто завітав до нашої локації на святі "Місто Професій", ставимо тверді п'ятірки. Без сумнівів, росте талановите покоління. Усі дітки молодці!

Хоча жовтневі веселощі й закінчились, але пам'ятайте, що свято Hyundai KIDS на Подолі чекає на вас кожного дня. До зустрічі в Hyundai! (www.hyundai-ba.kiev.ua)

Долучайтесь до нашої сторінки в соцмережі Facebook.

20151031 142051

20151031 143209