Присоединяйтесь к нам —

+38(044) 207 50 00

HYUNDAI НА ПОДОЛІ ПРОПОНУЄ ШИНОМОНТАЖ ТА ДІАГНОСТИКУ ЛИШЕ ВІД 199 ГРН!

9 Марта 2017

Tyres site  middle

З 6 березня по 30 квітня 2017 року запрошуємо всіх автомобілістів, незалежно від марки автомобіля, скористатися вигідною акцією, за умовами якої шиномонтаж і дві діагностики обійдуться лише від 199 грн. *

Після зимового періоду, складних умов експлуатації в мороз, що не дуже сприятливо позначається на технічному стані автомобіля, перші два весняні місяці - оптимальний час провести діагностику і перевзутися на літню гуму. Своєчасне «перевзування» допоможе заощадити в майбутньому на покупці нових шин, а діагностика ходової частини - заздалегідь виявити несправності, що впливають на керованість, безпеку та економічність автомобіля.

Вартість акційного пакету «Сезонний шиномонтаж + 2 діагностики в подарунок» залежить тільки від діаметра колісних дисків авто, а саме:

Price1

Пам'ятайте, своєчасний догляд і діагностика допоможуть уберегти Ваш автомобіль від серйозних проблем та поломок в майбутньому і зроблять його експлуатацію максимально комфортною.

Чекаємо Вас в автоцентрі HYUNDAI на ПОДОЛІ!

Адреса: м.Київ, вул. Новокостянтинівська, 1а

 

«Весняні компліменти» - серія спеціальних пропозицій, що діють в мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» з березня по травень 2017 року.
Національний Автосервіс - всеукраїнська мережа сервісних станцій, що входять до складу ТОВ «Богдан-Авто Холдинг».

* Акційна пропозиція «Сезонний шиномонтаж + 2 діагностики в подарунок» діє на СТО «Богдан Авто» з 6.03.2017 р . по 30.04.2017 р. Вартість пакета послуг не включає вартість витратних матеріалів (важки). Дія карт лояльності «Акумулятор» та інші знижки на зазначені акційні пропозиції не поширюються.