Присоединяйтесь к нам —

+38(044) 207 50 00

Літні ціни на аксесуари Hyundai

9 Июля 2018

Компанія «Хюндай Мотор Україна» встановлює спеціальну цінову пропозицію на оригінальні аксесуари Hyundai. Придбати обладнання за вигідними цінами можна у період з 9 липня по 17 серпня 2018 року в салонах офіційного дилеру марки Hyundai в Україні - Богдан Авто Холдинг.

У період літніх відпусток незамінними речами для подорожей на автомобілі є багажні бокси, а якщо передбачається буксирування причепа - фаркопи. Саме тому компанія «Хюндай Мотор Україна» пропонує усім власникам моделей Hyundai i20 (GB), i30 (GD), i30 (PD) i40 (VF), Tucson (TL), ix35 (LM), Santa Fe (DM), Grand Santa Fe (NC) придбати оригінальне обладнання - багажні бокси та фаркопи з комплектом електропроводки до них зі знижкою у 10% від роздрібної ціни.

Hyundai car box

Також спецпропозиція поширюється на килимки для салону (велюрові і преміум).

Отримати детальну інформацію про акційні товари та зробити замовлення можна в усіх офіційних дилерських центрах Hyundai в Україні.

Поспішайте! Кількість аксесуарів обмежена!

* Пропозиція діє до 17 серпня 2018 у всій дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна». Продавець залишає за собою право змінювати ціни на аксесуари без попереднього повідомлення.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.