Присоединяйтесь к нам —

+38(044) 207 50 00

Новий позашляховик Hyundai отримав ім’я Palisade

9 Ноября 2018

Національній Автодилер "Богдан-Авто Холдинг" радий повідомити, що сьогодні компанія Hyundai Motor офіційно оголосила назву нового восьмимісного позашляховика, виробництво якого стартує у 2019 році. Нова модель отримала ім'я Palisade.

Свою назву позашляховик отримав на честь респектабельного тихоокеанського курорту Pasific Palisades, розташованого у західній частині Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія, США).

Майбутній флагман марки Hyundai отримає сучасний і вражаючий дизайн екстер'єру, восьмимісний салон і одне з кращих у класі по місткості багажне відділення. Автомобіль оснастять інноваційними системами безпеки, зв'язку та комфорту - усім тим, що цінують майбутні покупці позашляховика, якими Hyundai Motor бачить сім'ї з двома та більше дітьми, що ведуть активний спосіб життя.

Світова прем'єра Hyundai Palisade відбудеться 28 листопада 2018 року на автосалоні в Лос-Анджелесі. Старт продажів позашляховика запланований на літо 2019 року.

 5be54115ec05c44030000012

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.