Присоединяйтесь к нам —

+38(044) 207 50 00

Спеціальні ціни на аксесуари Hyundai

27 Августа 2018

Компанія «Хюндай Мотор Україна» встановлює спеціальну цінову пропозицію на оригінальні аксесуари Hyundai. Придбати обладнання за вигідними цінами можна в період з 27 серпня по 5 жовтня 2018 року в салонах офіційного дилеру марки Hyundai в Україні - Богдан Авто Холдинг.

Після літніх подорожей саме час оновити колісні диски та датчики тиску в шинах. Для цього всі власники моделей Hyundai i20 (GB), i30 (GD), i30 (PD), Tucson (TL) і Santa Fe (DM) можуть звернутися до офіційного дилеру марки Hyundai в Україні - Богдан Авто Холдинг в період з 27 серпня по 5 жовтня 2018 року і придбати сталеві і алюмінієві колісні диски, а також датчики тиску зі знижкою у 10% від роздрібної ціни.

30708 1jf40ac000 tpms kit

Отримати детальну інформацію про акційні товари і зробити замовлення можна у офіційного дилеру марки Hyundai в Україні - Богдан Авто Холдинг.

Поспішайте! Кількість аксесуарів обмежена!

* Пропозиція діє до 17 серпня 2018 у всій дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна». Продавець залишає за собою право змінювати ціни на аксесуари без попереднього повідомлення.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Мережа підприємств Богдан-Авто Холдинг входить до дилерської мережі компанії, що є однією з найбільш розгалужених і дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.